Matija Petejan, Žan Žunko, Žiga Potočnik, Peter Lampret in Sven Jug zlati na Pokalu Slovenije

V soboto, 7.6.2014, je v Športni dvorani Šiška potekal Pokal Slovenije v moški in ženski športni gimnastiki. Med dekleti naše društvo ni imelo predstavnic. Pri fantih so se prvi v boj za medalje podali najmlajši. V obveznih vajah 1 je naše društvo zastopal Matija Petejan in osvojil 1. mesto. V obveznih vajah 2 so naše društvo zastopali Luka Žvižaj, Patrik Sakelšek in Luka Žvižaj. Ekipno so osvojili 3. mesto, med posamezniki pa je Tin osvojil 2., Patrik 7. in Luka 11. mesto. Za najmlajšimi je bila na vrsti absolutna kategorija. Barve našega društva so v absolutni kategoriji zastopali Žan Žunko, Žiga Potočnik, Primož Maurič, Jure Weingerl, Miha Šmigoc in Peter Lampret. Žan je osvojil 1. mesto v mnogoboju, 3. mesto na parterju, 2. mesto na konju z ročaji, 1. mesto na preskoku, 2. mesto na bradlji in 1. mesto na drogu. Žiga je osvojil 1. mesto na bradlji. Primož je osvojil 2. mesto na konju z ročaji, 3. mesto na krogih in 2. mesto na preskoku. Jure je osvojil 3. mesto na preskoku. Miha se je veselil 3. mesta v mnogoboju in 2. mesta na drogu. Peter je suvereno zmagal na krogih in bil 3. na bradlji. Po absolutno kategoriji pa so se še nam predstavili dečki do 15 let. Za naše društvo so tekmovali Sven Jug, Luka Merc, Tadej Kramberger, Mark Frank in Gregor Rakovič. Sven je osvojil 1. mesto v mnogoboju, 1. mesto na parterju, 2. mesto na konju z ročaji, 1. mesto na preskoku in 2. mesto na drogu. Tadej je osvojil 2. mesto v mnogoboju, 2. mesto na parterju, 3. mesto na konju z ročaji, 3. mesto na krogih in 3. mesto na drogu. Luka je v mnogoboju osvojil 8., Mark 13. in Gregor 18. mesto.